Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz TTomax #92252 üzenetére

    Húzós akkor lenne ha rosszabb állapotban lenne az említett hibái ellenére, de korábban az alábbi szűrő szerint:

    benzines
    minimum 120 lóerő
    maximum 2 millió
    bármilyen fajta klíma
    nyitható napfénytető

    más autót nem láttam amit szívesen vezetnék és birtokolnék is.
    Ez a szóban forgó E39 pedig minden porcikájában ilyen.

    Ha holnap a szerelő ismerős a műhelyében körbevizsgálta-átnézi az autót alulról-felülről, kívülről-belülről és azt mondja hogy a futóműve, motorja, váltója hajtása, kasztnija és minden porcikája amúgy valóban van olyan jó állapotban mint érződik vezetés közben és mondja a jelenlegi tulaja is akkor veszem-viszem.

    (#92253) Devid_81 :

    Szét hullani nem fog mivel nem egy bontószökevény.

    A TTomax-nak is említett szűrési listában nem volt más autó amit magaménak tudnék mondani a legnagyobb nyugodtsággal.

    A km óra pörgetés annyira nem jellemző mióta van állami oldal ahol rendszám alapján rá lehet keresni az autókra és elég sok hasznos infót meg lehet tudni az adott autóról ingyen.

    Csak hogy egyet említsek ilyen pl az hogy diagram rajzolja ki az autóban lévő km-eket minden műszaki után és a műszakis amit csinál 3db fotót az autóról az is fent van.

    Ha tekergetés esete áll fent, akkor az világosan látszik mikor és mennyi mekkora mértékben történt.

    Ennél a BMW-nél egyik fotónál sincs trükközés vagy takarás vagy bármi machinálás. Lehet látni hogy egyenletes mértékben tette bele a mostani tulaja a km-eket 178 ezertől kezdve.

    Új autóból amit néztem Honda Civic, Toyota Corolla, Mazda 3 Sedan már sok egyszerre. De később 2-3 év és könnyen meglehet, hogy egy Mazda 3 Sedan lesz az amire lecsapok ha új autót veszem majd. Csak nézzen majd ki akkor is ilyen jól mint most.

    (#92262) proci985 :

    Az alváza majd holnap emelőn derül ki milyen és hogy valóban igazat mondott-e a tulaj, hogy csak a 2 hátsó sárvédőív az ami problémás.

    Vezetve vannak szervizkönyvben az olajcserék.

    Számoltam vele, hogy nem olcsó mulatság. Bármiféle megmozdulás előtt egy excel társaságában jutottam arra, hogy nézzem meg élőben is az autót.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák