Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Devid_81 #92156 üzenetére

    Egyelőre a RDR2-őt nem törlöm, de nekem nem azt hozta mint amit elvártam egy R* címtől.

    Főleg egy GTA V után... szerintem nekem az első RDR-vel kellene játszanom felújított grafikával és akkor azzal semmi bajom nem lenne :K :U :))

    (#92157) snecy20 :

    :DDD ;]

    Ezt senki nem mondta akkoriban, de azt igen, hogy zöldségesMerci :DD

    De kettőnk közt maradjon azt a W123-mas Mercire mondták (mármint a zöldséges jelzőt) és abból is a kombira :K :D

    A képen ugyan nem látszik, de a 450 literes csomagtartó tele van szerszámmal :D :K

    4db akkus csavarbehajtó a saját kofferjében, 1db merülőfűrész a saját dobozában hozzá szétszedhető vezetősínnel, 1db gérvágó a saját dobozában, 1db ütvefúró a saját kofferében, csavarhúzó és dugókulcs készletek, tiplik, csavarok és még sok-sok egyéb szerszám.

    (#92159) keldorpapa88 :

    Eddig még a számláló szerint 1 órát tettem bele.

    Ma családi kajakészítés, kajálás és családi klubdélután volt így sokat nem játszottam. Csinál egy szervert amire keresi az játékosokat, de eddig leginkább még csak az egyedüli része volt.

    Max ez egy újabb jel lesz, hogy újabb hobbi után kell nézzek, mert itt csak lukra futok a hulladék játékokkal :DDD

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák