Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Puma K #92154 üzenetére

    Jo jatek vooot ;] :DDD
    Meg Habugi kollega 'nyomasara' ;] lehet beadom a derekam, es az online reszt (amivel 12 masodpercet jatszottam eddig) megprobalom. :K
    De sztem ott is gorcsbe randulok majd amikor elojonnek ezek az iranyitassal kapcsolatos problemak :O
    Elobb pihentetem picit, mert ma reggel elegge bedzsihadoltam ra, szoval meg friss a szakitas elmenye ;] :DDD

    A TPS jatekoknak altalaban megvan ez a fura iranyithatosag, nehez oket megszokni egy FPS jatekot kedvelo szemelynek.
    Viszont ilyen cimek, hogy GTA 5, Monster Hunter, A Plague Tale Innocence stb meg kihozza belolem a kerdest, hogy hold on, what?!!? Hiszen azokat meg imadtam. :K
    Talan a GTA 5 volt az egyik legnagyobb cim amit el sem tudtam volna kepzelni mashogy csakis TPS-ben, egyszeruen imadtam a mozgasat, ha valami nem ugy sult el ahogy kellett volna is az emberbol kicsalt egy adag mosolyt vagy nevetest.
    Szoval jah, szerintem lehet azert egy TPS is igen jo, csak valahogy oda kell figyelni par dologra amikor ez a bizonyos karakter iranyitas/mozgas a kerdes :K

    Szerk: (#92155) ÁdiBá Full HD mellett sztem mennie kellene, attol feljebb...hmmm nem biztos :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák