Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz bombibmw #75957 üzenetére

    "Nem, én tudok táncolni."

    Énis-énis! :)) :B

    Annyira, hogy egyszer a régi ZP-ben arra lettem figyelmes, hogy 2 arccal elkezdtem adott zenékre táncolni amiket akkor már a DJ pakolgatott. Aztán a tömeg körülöttünk szétment és egy arc beordította a kör széléről, hogy "Adok 5.000 Ft-ot annak aki megnyeri a tánccsatát!"

    Én meg így magamban... Miiiii?? és akkor néztem csak körbe és esett le, hogy bakker harmad magammal állok egy kör közepén aminek a szélén csomó ember van ráadásul az ismerőseim-barátaim is akikkel akkor lementem és tapsoltak meg spanoltak, hogy NYOMJAD MEG LESZ AZ AZ ÖTÖS! :DDD

    Aztán jöttek a zenék és a körök és nem tudom mennyi idő után... egyértelmű lett, hogy a 2 srác ismerik egymást. Ráadásul ők tudnak poppin, freeze meg egyéb látványos koreográfiát-táncmozdulatokat összehozni... én meg akkor és ott csak jobban mozogtam a zenére az átlaghoz képest :DDD

    Persze a 2 srácnak adta a csóka a pénzt, de akkor már 2db 5.000Ft-ost kaptak, mert hát jó volt a műsor amit toltak.
    Nekem meg mondta, hogy "Hallod, te is g*cijó voltál, gyere menjünk a pulthoz és kérj azt amit szeretnél!" ... nézek... jó akkor kérek 5db literes korsó sört! :D Aztán kaptak a haverok is belőle meg én is leküldtem egyet :))

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák