Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeTeR_33

    tag

    válasz keIdor #105225 üzenetére

    Várjuk meg a jövő hetet.
    Kínában június 1-én jönnek a szigorítások,korlátozások a bitcoinnal bányászokkal szemben.
    Addig pedig rengeteg idő van.
    Na akkor eshet egy hatalmasat a bitcoin és vele együtt minden.
    Az elmúlt 1hétben annyi irányból kapta a pofonokat,hogy az még gombócból is sok.
    A következő 1hét vízválasztó lesz.

    "Már piszkálják amúgy a kártyákat, piszkálják a védelmet, ami nem meglepő, hatalmas pénz forog kockán"----az anyjába szakadjon a faxa az ilyeneknek.
    Komolyan valami szezont vagy érzékelőt miért nem lehet tenni a kártyákra,hogy mire volt használva?Vagy valamit ami méri az üzem órát.És irreális üzemóra felett a garanciát megvonni.-ssd-nél HDD-nél meg lehet oldani?!
    Erről is megvan a véleményem.Persze a bányász kártyának kutya baja.Ja nálam 1 évig nem forog a kártya ventije csak hasra ütök-700üzemórát havonta.Nincs 70-80-90 fokon hetekig hónapokig.
    Ez épp olyan mint a használt autó.Van 1 éves 10.000km-et futott és van 1éves 100.000km-et futott.
    Persze a bányász kártya ugyanolyan jó mint a gaming.
    Sőt én vagyok a hülye h nem arra használom...

    HDD,SSD-nél mire fel lehet megvonni a garanciát ennyi erővel?!Ha én veszek 10db SSD-t és olyan kedvem van,hogy reggeltől estig másolok törlök róla mire fel vonja meg a garanciát a bolt és a nagyker?!

    [ Szerkesztve ]

    , GIGABYTE Z390 AORUS ELITE,I5 8600K,PALIT RTX 3070 GAMING PROBE QUIET STRAIGHT POWER 10 700,CORSAIR VEGENANCE LPX 3200 16GIGA,SAMSUNG EVO SSD 500G

Új hozzászólás Aktív témák