Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz keIdor #89185 üzenetére

    Ah nem fontos, en ezzel a ket probalkozassal beerem most mar es felrerakom a f.szsagom, hogy kell egy olyan, ami kevesebb vcore-al is beeri es majd az huvosebb lesz :R
    Gondoltam adok egy probat neki, mert tele van az internet hires darabokkal amik 1.2V korul tudjak az 5GHz all core-t stb, vagy akar csak a gyari orajeleket tudjak huvosen, kis feszultseggel.
    Csakis emiatt bolondultam meg (ujra) + orultem volna egy huvos darabnak a gepemben es jott egy "olcsobb" lehetoseg vegre garival (enyemnek mar nincs mert delidelnem kellett) + elottem allt az, hogy legalabb egyszer visszakuldhetem es kapok masikat stb stb.
    De rakellett jojjek, hogy ez nem fog mar menni, biztos van meg jobb darab kinn valahol a boltokban, de valoszinuleg egyre kevesebb (kell a KS-nek a jo nyilvan ezt mar beszeltuk ugye)

    Erdekessegkeppen annyit tudok mondani, hogy 3/3 kozel hasznalhatlan ugy ahogy van:
    #1 ferde kupakkal jott, csak a delid mentette meg, elmelegedett gyari alapon is
    #2 1.31v kell neki a gyari orajelekhez, par perc alatt elmelegedett.
    #3 1.36v kell neki a gyari orajelekhez, ez meg szinte azonnal elmelegedett, nem is mertem sokat nyaggatni.

    Biztos jobb lenne nem egy "jatek viz" , de talan nem egy tul rossz darab azert a huto amivel probalkozom.

    Azert kivancsi lennek ha beengednenek egy raktarba tele procikkal...kepes lennek-e valaha talalni egy jot, szerintem nagyon is jo erzekem van ahhoz, hogy sz@rt talaljak, csak meg nem tudom hogy kamatoztassam :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák