Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz bombibmw #85134 üzenetére

    Tegnapelőttig visszatartottam a Windows 10-nek az októberi frissítését, de aztán én magam kerestem rá a neten és szedtem le a külön telepítőt, amivel felkerült a 1809 verzió.

    Eddig semmi változást nem tapasztaltam: Overwatch és Division alatt FPS terén.

    Csak azért raktam fel a frissítést, mert nekem hiányzott a Win10-ből az, hogy a mappák is sötétek legyenek. De még mindig vannak adott ablakok amik világos színűek maradtak... komolyan ez a MS egy rossz vicc :DDD

    Azért jó ez az alulfeszeléses téma, mert már a CPU-k is mint az Nvidia-nál a GPU-k a GPU BOOST 3.0 óta (RTX-ben 4.0 van) emelik maguktól az órajelet ameddig stabil és nem ütközik fogyasztás vagy hőmérséklet limitbe. Szóval nálad már nem hogy nem veszi vissza, de még rá is emel az alap órajelre.

    Intelnél a Turbo Boost Max Technology 3.0, AMD-nél az Precision Boost 2 és XFR2 azok amik emelik maguktól az órajelet ha ehhez adottak a feltételek. Remélem idővel el lehet felejteni a manuális tuningot sőt, még a finomhangolást is :)

    Ha írnál róla pár sort, hogy mik a benyomásaid, akkor azt megköszönném.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák