Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz cyberkind #68135 üzenetére

    Újrahasznosítással kapcsolatos "Perkek" pl fontosak, aztán ott van még hogy érdemes megnézni miből készíted pl a shotgun lőszert miután megvan a tervrajza, milyen alapanyagok kellenek hozzá és kitapasztalni h milyen itemekből tudod azokat kinyerni.

    Az állomás sérült részei környékén, űrséta alkalmával pl ormótlan mennyiségű materialt össze lehet szedni.

    Nem mondom h nálam nem volt az elején olyan időszak amikor kevésnek éreztem a lőszert, volt.., de ezen a ponton álltam meg jobban átnézni/végig gondolni hogyan is működik a játék idevonatkozó rendszere.
    Elég hamar rámentem arra h tudjak mindent javítani, minél nagyobb inventory h kétlábon járó szemetes legyek és mindent felvehessek ami újrahasznosításnál jól jöhet stb.., aztán ott van még ugye a kb mindenhonnan hamar elérhető Enginerring részleg egyik idevonatkozó szobája, amiben egy kurva nagy recycle chamber található, bedobhatsz székektől kezdve a szerszámos ládákig mindent, lőszerprobléma kizárva.. :D

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák