Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz TTomax #63239 üzenetére

    Szó nincs ilyesmiről h a te qrv@ 'nyádat, csak beleálltál olyasmibe ami szerinted végül trollkodáshoz vezetett. Tiszta hikomat az egész téma, milyen realitás talaján akarsz megmaradni? :D

    Szerencsétlen nyomorult emberek próbálnak kihámozni valamit a semmiből lassan egy éve, senki nem tudja várjon-e az NV nagyvad vásárlással vagy sem, aki megvette eladja mert X-Y dián ennyi meg annyi TFLOPs vakítást látott, ugye lásd ma @1080 topic..(lol), sorolhatnám, egészen odáig h még én, akinek a 4200Ti óta csak Radeonja volt sem vagyok már biztos abban h érdemes-e megvárnom a VEGA-t vagy sem. :U

    Ha valaki mindenképpen trollt akar kiáltani akkor nyugodtan megállhat az AMD-nél. Ez volt zsinórban a második livestream ami miatt korábban keltem h hátha lesz valami a VEGA-ról mert ígérték..
    Mindenkit rettenetesen frusztrál amit csinálnak (legyen "NV-s" vagy "Radeonos" ..), annál ékesebb példája pedig hogy ez a frusztráció hova vezethet hikomat szinten nincs annál, mint ami ma lezajlott a tearinges állókép kapcsán.. :O :N

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák