Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    "Programozó Matematikus" szerint a 4% az 3: [link]

    Nagyon csűrnek-csavarnak és személyeskednek a srácok mikor már kifogynak a tesztekből, cikkekből és minden más az igazukat alátámasztó lehetőségekből :D

    Volt egy labda amit lecsaphattam volna, de inkább elengedtem és röhögtem egy jót (hasonlóan jót derültem mint az aláírásomban lévőn) hogy az előzőleg az adott ember felé jelezve megjegyeztem, hogy vegye figyelembe a kártya teljesítményét (aktuális csúcs kategória) és hogy ezen a szinten az áron való rugózás értelmetlen (aktuális csúcs kategória).

    Az a másik dolog amit sokan nem vesznek észre vagy egyszerűen nem akarnak, hogy itt is mint CPU fronton az egyik félnek kell várni a másikra... CPU-nál ez majdnem 10 év(?) volt, VGA-nál most tartunk legalább 2-3 évnél? :(

    Nem vagyok a pénztárcám ellensége és a teljesítményre is szükségem van adott szintre, de ha azért az árért amit meghatározok nem kapok megfelelő terméket akkor nem fogok csak azért is gyengébbet venni... pénzt lehet spórolok, de a hiányzó teljesítményt nem kapom meg...

    Komának jó pár éve összerakott i5 + 8GB RAM + GTX 670 2GB elég jól bírta full HD-n az eddig tartó használatot, lehet újra gépet kell neki építenem mert cserélne :D most ahogy elnézem a saját gépemet i7 + 16GB RAM + GTX 1070 ezzel én is bőven el leszek/lennék egy jó ideig... csak hát ez egy tök jó játék a gépépítés :D :))

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák