Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Raymond #117138 üzenetére

    Én azóta ezen röhögök amióta ez a sz@rkupac megjelent.

    A játék "finoman fogalmazva" olyan volt amilyen de a grafika, úúú, ugye mondták sokan.

    Az "RT" éllovasa volt, ahányszor cyberrel dumálgattunk róla, mindig megemlítettem neki, hogy ez lófax nem RT. Amire itt ellövik az RT-t az nem több mint a tükörlabirintusos csili-vili vakulj paraszt pakk, működött is, amire én már akkoriban sem tudtam mit mondani most sem tudok.

    Kiragadtam egy pár részletet a videóból de ez a kedvencem:


    Több helyen prezentálva van adott helyszín rasterrel is, na ide még a DF sem rakta mellé, gyanítom azért mert még abban is jelen voltak/vannak alapvető árnyékok. :DDD

    Itt egy másik jó példa:

    Ehhez már hozzászólni sem igazán tudok, a Metro Exodus még "trailer korában" is azt promózta RT ügyileg amivel kell és "amire való", releasenél tudta is.

    Szóval na.., bármi is az a valami amit a képek bal oldalán látni a CyberScamben, nagyon kár volt RT-nek hívni, ez mostantól overdrive RT. ;) :K
    Pofás, reális és hihető.
    Kíváncsi vagyok kell-e majd újabb két év mire a játékok & enginek 90%-a eljut odáig, h az RT ne csak a csillogó felületek s tükröződések bazári hatásvadászatára legyen ellőve.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák