Új hozzászólás Aktív témák

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz PeTeR_33 #105926 üzenetére

    Ha értelmezted volna amit írtam nem kérdeznél butaságot :)
    Néztem MERT egy kibaszott nagy tehetség az ember és élvezetes volt nézni, mindig vártam, hogy mit varázsol a labdával nah meg elakartam lesni a cseljeit AMIT aztán másnap a suliba vagy a haverokkal a réten próbáltunk beadni, megtanulni. ERGO én a focit a sportot űzöm nem nézem HA van rá lehetőség és ha csak nem szenvedsz valamilyen súlyosabb betegségbe vagy nem vagy rokkant szerintem a focit az emberek nagy többsége de mondjuk a nézők 80%-a tuti, hogy tudná űzni de nem inkább a jelenlegi focit nézi hideg sör meg nem tudom perec/chips mellett... Mondjuk ha nézel extrém sportot, küzdő sportot főleg mondjuk egy MMA-t azt megértem, hogy nézed és nem csinálod mert a franc akarja szétveretni a fejét vagy autósport hisz hol fogok én egy 650lovas lamboval versenypályán száguldozni(mondjuk ha van pénzed lehet meg szerencsére már a szimulátorok és ha megint van pénzed sim cuccra közel tudsz kerülni a valósághoz), de egy foci? Amit bármikor bárhol tudnál a haverokkal vagy bármilyen társasággal csak egy X eztes focilabda kell hozzá? Ez is csak azt mutatja nekem,hogy az emberek mennyire kibaszott lusták. Ne mond már hogy jelenleg akkora tehetségek vannak és szórakoztató a foci hogy megéri nézni. Ez csak egy ilyen patrióta érzés, hogy hát játszik a hazám szurkolnom kell nekik. Helyette ha már akkor elvileg foci mániás vagy menj le rúgd a bőrt a haverokkal és legalább az egészségedért is tettél és azt csináltad amiért ELVILEG rajongsz. Én kölyökként szerettem a focit de sose tudtam nézni max ha ilyen tehetségek játszottak egy csapatba így mikor ment a meccs a haverokkal csak halgattuk és közbe fociztunk mi is. A stadionba illetve a "TV" nézők mondjuk 33% néző még csak sose rúgott focilabdába, 33% csak huligán és balhé miatt megy a maradék 33%-ba meg vannak akik néha űzik is és akkor sokat mondtam.
    Jöhetsz itt a kisebbséggel, igen tény, hogy arra is felesleges pénzek mennek de iszonyat aprópénz ahhoz képest amit a fociba megy és ne csak a focista fizetésére gondolj.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák