Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Baggio04 #300 üzenetére

    A Ventusról vannak tesztek, de ha már MSI akkor szerintem a GamingX. A Palit meglepően jófajta, pláne ha figyelembe vesszük az árát és az egyventis kialakítását is. Azt tudnod kell róla, hogy nincs fanstop, terhelés alatt elég halk, de a hűtőjének megvannak a limitációi, ahogy a nyákjának is. Tuningrekordokat nem ezzel fogsz megdönteni, ahogy nem árt hozzá egy jóbban szellőző ház sem. Teljes terhelés alatt több óra után nálam 80fok környékére engedte fel az automatika a kártyát, persze egy egyedi profillal ezen lehet még kicsit faragni, de mivel egyetlen ventilátor van rajta, aminek -ha jól emlékszem- 2800 körül van a legnagyobb fordulata, így csodát nem kell tőle várni. Egyelőre az a véleményem róla, hogy ha az ember a helyén kezeli a típust és nincsenek túlzó elvárásai, akkor elégedett lehet vele. Ha valami érdekel még, akkor kérdezz és megnézem neked ha tudom.

    .Ishi.: ha nem felejtem el, este én is lövök egyet. Érdekes lesz, mivel ugyanolyan a processzorunk, és a videokártyánk is. :) Hőmérsékletek, órajelek hogyan alakulnak nálad?

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák