Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz RazoR #22643 üzenetére

    Meséljétek már el miért vagytok beleszerelmesedve a fix 60 fps-be?
    Főleg mondjuk gsyncel. Régen bakker 2000 évek elején soha senkinek nem volt lehetősége, pénze arra hogy olyan vidikarikkal játszon amik az akkori gameket akármégcsak elfogadhatóan is vittek. Medium meg low beállítások mellett örültünk ha átlag 35-40fps-ünk megvolt ami természetesen akció közben bőven beesett 25 alá de még 20 alá is.
    Ehhez képest most ott tartunk hogy ha nincs fix 60fps fullon akkor szarvagy. Persze ez már lehet csak az én hülyeségem de nekem egy számít: látom-érzem hogy akad e a játék vagy nem. Gsyncel, akinek van, azt modnja a 30fps olyan mintha 50 lenne kb. De legalább 15-20fps el többnek érződnek a játékok.
    Akkor minek akarok én fix 60 fps-t? De akár gsync nélkül is. Ha valakinek átlag 45-50fpse megvan szvsz mindenre elég. Ha akció van sem fog beesni 30 alá és szerintem ez a lényeg. . .
    Biztos én vagyok hozzászokva a régi ertékrendekhez, de ezt a fix 60 fpst nem tudják lenyeletni velem....(online fps-ben sem)

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák