Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz VTom #2678 üzenetére

    Az ilyen szöveggel csak a 980Ti topikban lesz sikered, de ez sajnos nem az. Nagy butaságot csinál az, aki most vesz előző generációs VGA-t. Még az 1070 is kb ugyanott van, ahol a 980 Ti és a 980Ti drágább. Végignéztem a boltokat 200-270.000 között vannak a 980 Ti-k, akkor miről beszélünk? Használt piac pedig akkor fog tényleg nagyot koppanni mikor ~150 körül bármelyik boltban megkapod az 1070-et.

    Ha okoskodni akar valaki, az várja meg míg a custom kártyákkal tele lesznek a boltok polcai és majd akkor vásároljon.

    Egyébként meg nem tudom mit kell problémázni annak, akinek 980 Ti-je van. Leírták a topikban kismilliószor, hogy akkora performance különbség nincs a jelenlegi Pascal kártyák és a 980Ti között, hogy azonnal rohanni kellene váltani. Ha 980 Ti-m lenne nem ezt a topikot bújnám azért, hogy magamat nyugtatgassam hogy jó üzletet csináltam hanem játszanék éjjel-nappal.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák