Új hozzászólás Aktív témák

  • Syz

    senior tag

    válasz Ragnar_ #17749 üzenetére

    Megvan mind a két Metro Redux de az 1070 alatt még nem próbáltam őket.Remélem a Redux verziót játszod belőle mert ég és föld a különbség a régi és az új változatok között.Most végeztem ki a Ryse:Son of Rome-ot ami hála blu-nak most már végre normálisan futott FHD-ban így hogy nem kellett hozzá húzni semmit.Nagyszerű játék (Cevat Yerli rendezés) egy jó kis sztorival csak rohadtul rövid meg tényleg gáz az optimalizálatlansága.Viszont most így éjjel nekiestem a BF1-nek és hát..valahol itt kezdődik az igényes munka ami egy játékot illethet.Natív 3840x2160-ra belőtte magát a játék,Ultra felbontással és így van meg a kb. 55-60 fps harc közben is.Ha kikapcsolom az Antialiasing Postot meg az Ambient Occlusiont akkor olyan szépen és vígan veri a 60-at Vsyncel mint a huzat.Nekem Win 8.1 van,így a DX12 nem elérhető a grafikai beállításoknál de ez akkor is nagyon frankó így és üdvözlendő,hogy így fut ez a játék.Csak az a sok grain az átvezető animációkban,na attól hányok :U Ha ezt kitoltam akkor utána kipróbálom én is a Metro sorozatot újra,már egy ideje ott porosodnak a Steam fiókokban,csak annyira jó áron volt akkor a Bundle Redux a G2A-n hogy muszáj voltam megvenni.Az eredeti Metrot meg a Last Lightot még azt hiszem Radeon R9 290-el toltam ki de mivel Nvidia kártyára vannak jobban optimalizálva ezért biztosan ég és föld lesz a különbség ha kipróbálom :)

    "Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

Új hozzászólás Aktív témák