Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    válasz RetepNyaraB #20962 üzenetére

    Tudom, hogy nem beszólás és elfogadom a véleményed :R
    DE: eszem ágában nem volt trollkodni, csupán másfél évnyi 1060 használat után röviden leírtam, hogy váltok és hogyan alakulnak a dolgaim ezzel kapcsolatban éppen. Azért nem az RX 5xx topikba írtam, mert sose jártam ott és nem fogok berontani oda egy ilyen noob véleménnyel. Az 1060at ismertem, annak fényében írtam le a benyomásaimat és a helyzetemet.
    Az ilyen szintű "off ellenességet" sose értettem, miért nem lehet eltérni néha egy kicsit a szigorúan vett tárgytól? Miért van az off topic funkció?
    Én személy szerint 2 év után már unom a "melyik típus ajánlott", "melyik driver jobb" , "hány fps" témákat, viszont aki frissen érkezik vagy most szeretne venni, azoknak természetesen ez a fontos és ezzel semmi baj sincsen, eredetileg erre szolgál az adott topik. Én is megkérdeztem ezt az 1070/1080 topikban nem rég, de egyáltalán nem zavar, hogy azok akiknek már régóta van mondjuk 1070-esük, azok már nem ilyenekről beszélgetnek vagy, hogy elolvassák e egyáltalán amit írok.
    Ha valakit azzal a HSZ-el megsértettem vagy felhúztam, akkor elnézést kérek még egyszer.

Új hozzászólás Aktív témák