Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    Topikgazda

    válasz Speed® #16585 üzenetére

    Speed(R)
    Bocs, benéztem, éjszakás voltam, már csak félálomban ment a reggel. :DD
    "A GPU 1659-es alap és 2025 Mhz-es Boost órajelen képes menni, a RAM-ot 9000 Mhz fölött nem próbáltam, pedig a kártya 100% hűtéssel, csak 57 fokon ment."
    Teljesen mindegy, mert a GPU alapon hagyott halk hűtéssel is ennyit tud, ha fejenállok sem megy nálam többet. A VRAM-ra még lehetne húzni, de hagyom a fenébe, csak kíváncsi voltam limitek nélkül, 100%-ra tekert hűtéssel lehet e többet kihozni. Ebben a tesztben is úgy csinálták, nekik összejött a 2126/9396 MHz.

    Azért azt az R9 290-et nem temetném még, ha megfelelően működik és jó a hűtése. 2013-as kártya, de elég ütős teljesítménye van még ma is. A 4GB VRAM is jó ideig elég kell legyen. :K

    ricsi8800gt:
    Gratulálok, az egyik legjobb 1060! :K

    Laraxior:
    Nem a memóriák miatt nem tudja befogni. :N "az eredetileg 10 darab streaming multiprocesszor egyikét letiltották a hozzá tartozó textúrázó blokkokkal együtt" A 2040 Mhz-en járó Micron RAM-os Xtreme, nincs gyorsabb modulokkal szerelve, csak 2%-ot emeltek rajta a BIOS-ban, a +114Mhz (7%) GPU tuning mellett.
    Az enyémen is 2050 Mhz-en mennek gyárilag, de nagyon nincs jelentősége. A gyorsabb modulokkal szerelt verziók az 1060 Plus elnevezést kapták, 9Ghz-ről indulnak.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák