Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Bjørgersson #22770 üzenetére

    Oh. Kösz, nem is csekkoltam, hogy van már ilyen összehasonlító oldal :R
    Hát, a kövület 2600k, meg a retek ddr3 ramok mellett fhd ultra nincs 26fps, az már fix. A mászkálós részeken talán, de amint jön egy csihi-puhi, úgy lefossa a bokáját, hogy öröm nézni...
    Én végül szégyenszemre leraktam lowra, (amit lowon offra tesz, azt átkattintottam on minimumra, az arcfizikát felhúztam, hogy ne legyen olyan gáz a sok párbeszéd, meg ugye 16X anizotróp.). Így talán nem megy 30 alá, beltéren 45-60 között, de főleg az előbbi. Ennyit tud az öreg vas.

    Kicsit buzeráltam az afterburnert is, ha már. A fesz növelés (csúszka 50-70 között) hozott kb 25Mhz-et (2025->2050, nulla érezhető fps hatás, tehát nem is erőltetem). A ram +600-on már érezhető, a legfosabb részeken is kihúzza 30fps fölé, úgy nézem. Persze lehet, hogy hosszabb távon ki fog fagyni.
    Alapvetően mivel single player, elég jól el lehet lenni alacsony fps-sel is, főleg, mivel ha besz@arok se lesz konstans 60, de még 50 se :))

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák