Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #3792 üzenetére

    Én nem tuningolok, nem értek hozzá, meg kedvem sincs napokat tölteni azzal hogy miért omlik össze a gép
    K proci vagy egy ezressel volt több mikkor rendeltem annyit meg megért a k-s

    Gép ellen azóta nem játszok hogy van nettem :)

    (#3793) carl18

    Akkoriban ha jól emlékszek FX 8350 volt még képbe
    8350 akkor 50e környékén volt a 6600K-t meg 79281Ft-ért vettem
    Én balga azt hittem hogy az a +30e Ft megéri hogy sokáig lesz egy erős processzorom, meg elhittem a marketing maszlagot hogy az Intel a csúcs hát közel se ár arányban sose volt
    És nem is sokkal gyengébb a 8350-es lehet bf1-be meg a 8mag miatt még jobban is jártam volna

    Na de tanultam belőle sose többet Intel és akit lehet le is beszélek róla nem éri meg a felárat

    Más játékkal nem játszok ha van egy kis időm akkor bf1 multi

    Következő projekt valahogy kiszállni az Intel vonalról és a lehető legkisebb bukóval váltani :)

    Na megyek megcsinálom a 560Ti hirdetést, amúgy hogy abban menyivel több anyag van mint a MSI 1050Ti-be
    Mikkor raktam be a 1050Ti elégé nyeklett nyaklott, hiányzott róla a felső panel merevítő ami 560Ti esetén még ott van

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák