Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Laraxior #4333 üzenetére

    Gondoskodni fogok a fetek és a kondik hűtéséről, mert lekapcsolgatások lesznek belőle, így is rohadt melegek! Még hogyan azt nem tudom, mert jelenleg a V70-es elég jól ellátja ezt a feladatot.
    Sajna a Typhoon nem fér bele a gépembe, tehát számomra felejtős, bár baromira tetszik, jó kúler!

    Jól teker a 9450-es, bár igaz, hogy 3500 felett bizonytalankodni kezdett, de a memóriáknak tudtam be, de akkor ezek szerint nem így van. A leírása szerint jónak kell lennie ehhez a procihoz is. A PVM-ek fázisonként max 30W-ot bírnak el, tehát 120W-ig jó vagyok. ELMÉLETILEG! De ahogy gyötörtem olyan 80-100W környékén már eléggé nagyok a tüskék a FET-eken. A 3200-ra húzott Q9450 61W-ot fogyaszt, tehát éppen beleférek, de további tuning esetén gondolom ez exponenciálisan nő, mert alapon 2.66 GHz-en 35W is elég a procinak. Most alapfeszen, 3200-on megy és nincsen semmi gond vele. Lekopogom... (mondjuk a Mass Effect néha kidobál, de ez nem csak nálam fodrul elő)

    A droppolást, hogy tudom megnézni?

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák