Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Androméda7

    csendes tag

    válasz fecc87 #1041 üzenetére

    Már többször is leszedtem az alsó kis paneltetőket, és kipucoltam sűrített levegővel, de alig használt valamit és az a kevés javulás sem tartott sokáig. Az egész alsó panelt nem tudtam leszedni, mert nincs erre alkalmas csavarhúzóm. A CoolerMaster hűtőm szinte semmit nem ér. Viszont elvittem a gépet szakemberhez, aki kipucolta. Azt mondta, tele volt porral, porcicával, és el volt öregedve a szigetelő szilikonréteg vagy mi, amire új réteget fújt. Ugyan még mindig hangos és folyamatosan megy a hűtő, de a merevlemez hője eddig 43 foknál nem ment feljebb, és átlagban olyan 38-39 fok körül mozog. Úgy, hogy közben a külső hűtőt be sem kapcsolom. (A szakember azt mondta, ezek a hűtők még akár többet árthatnak, mintha nem lennének, mert ha rossz helyen van a ventillátoruk, akadályozhatják a gép normál szellőzését.) Viszont sajnos úgy néz ki, nem csak a por volt a gond, a merevlemezzel is van valami probléma, ezért előbb vagy utóbb cserélni kell.
    Szóval egyelőre úgy néz ki a probléma jelentős része megoldódott. Azért kösz a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák