Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronny3

    aktív tag

    válasz mkRoland #408 üzenetére

    Szia.
    Csalódtam Benned azért, mert úgy adsz igazat másnak, hogy nem tudod ő mit miért tesz valójában!!!!

    Nem csak én "panaszkodom" itt és társ fórumokon!

    Ő nagyon jól tudja, hogy miért csinálta amit csinált! :
    Javaslom értelmezd ezt megint! Nem véletlen írtam le előbb is...:

    "Az viszont igazságtalan, hogy valaki engedélyem nélkül tette ki ide az oldalra a 90 napos verziót, és EZT nem jelezte a GoodSpeed, hogy törőljék le! Pedig itt volt akkor is a PH.-n!, ami azt mutatja, hogy csak velem kötöszködik!"

    Ha annyira ellene lenne a nem legálisan felkerült progik ellen, akkor a 402-es HSZ-t is ő törőltette volna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de nem szólt egy kukkot sem róla.. sehól! NEKEM kellett törőltetnem!

    Fura, hogy pont Te véded őt, aki leírja magáról, hogy nem csak a legális progikat használók körébe tartozól!!! :(( :((( :(

    Amúgy én bőven LEGÁLISAN használom a NIS2011 90 napos HUN verziót!!!
    Érdekes, hogy én , aki másnak segíteni akarok és Neked, akinek oda is adtam kipróbálsra, az "hátba támad" azzal, hogy igazat adsz olyannak, aki az összes fórumon szidja és sértegeti a fórumozókat!!!

    Lásd: [link]

    Javaslom ismerd meg mielőtt véleményt alkotsz valakiről és megvéded.. főleg ellenem, aki csak segített itt az oldalon Neked és másoknak önzetlenül!
    Van itt ugye aki főleg csak okoskodik feleslegesen , és csak azért ír, hogy mindig övé legyen az utolsó szó :( és keresi, hogy mibe tud belekötni a másikkal kapcsolatban!!!!!

    Na ilyen valakit védessz Te!!! ja és olyat aki privátban MEGFENYEGETETT, majd mielőtt írhattam volna rá választ, ÍRTA, hogy TÍLTOTT!!! NA GRAT! :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák