Keresés

Aktív témák

  • dr faustus

    senior tag

    válasz Boxiné #586 üzenetére

    Akkor ezek szerint mégiscsak rossz, ha az ember megcsalja a párját???

    Ki mondta, hogy nem rossz? Arról volt szó, hogy adott esetben nem megbocsájthatatlan bűn.

    Ja, és én nem kívántam senkinek a halálát, mint a doktor úr!!

    Nem csak azt, hogy akkor fogjon ki olyat, aki rendszeresen megcsalja, az ilyen gondolkodású embereknek, akik meg merészelik jegyezni egy fórumon, hogy a hármas kapcsolat nem természetellenes, aki akarja, az csinálja. Ha természetellenes, akkor miért fordul elő az állatvilágban a poligámia? Vagy mit jelent az, hogy természetellenes? Vagy mit tudni, mire írtad, szvsz már te sem tudod. Csak jól odamondtál mindenkinek, aztán meg kiszállsz, nehogy a véleményedet meg lehessen kérdőjelezni.

    [Szerkesztve]

    Warning: Explicit Content

  • tildy

    nagyúr

    válasz Boxiné #586 üzenetére

    Lehet ugyanazt írtam le, de sokkal árnyaltabban, kevésbé sértően.
    Valóban nem ismerlek, de nem vagy szent :U (Ahogyan én sem, sé hidd el az én értékrendemnek is van még hova fejlődnie. )
    Szerinted akkor ha ugyanazt írom le más szavakkal , akkor semmi nem változik?
    Nekem az a véleményem rólad, hogy egy párjához hűséges csaj vagy , akinek ez a kapcsolat szent és sérthetetlen dolog, ahol nincs helye 3.nak, satöbbi. , de rögtön besértődnél, ha azt mondanám rád, hogy szentfazék ,prűd , aki az általa etikustól eltérő szexuális szokásokat lefikázza .

    Nos ugye a lényegen szerinted nem változtat, akárhogy is írjuk le. Szerintem meg nagyon.

    A lenézést meg bemagyarázod magadnak...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák