Keresés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz FerryCorsten #22388 üzenetére

    ezt hívják kötődésnek. azért kötődsz hozzá, mert ő a "kényelmes p*nci", a langyos **** amiben elcsücsükélhetsz. azt nem mondtuk, hogy ez tudatos, az elméd ezt nagyon szép mézes-mázas köntösbe tudja burkolni. Ha szóba kerül a szakítás, hirtelen az életedet is le tudnád vele élni, ha bármelyik csajjal összehasonlítod, valahogy ő a nonplusultra. De közben mégis elvágyódsz, jó lenne egy kis kaland, változatosság.

    Nehéz ügy :)

    A vér nem válik VAZZE!™

  • tildy

    nagyúr

    válasz FerryCorsten #22388 üzenetére

    Kiváncsi vagyok, működne-e akkor is, ha őszintán elmondanád neki a másik csajjal kapcsolatos terveid... :U
    Mert gondolom nem tudja mi a dörgés. Egy kapcsolat alapja meg a bizalom. Nem az, hogy midnenről tudjon az ember, de az őt is érintő dolgokról talán nem ártana....
    ha más is mozgatja a fantáziádat ( vagy mást is) , attól még nem kell megdögölni agglegényként, csak annyit megérdemel az ember párja, hogy erről tudjon.
    Én is megnézek pasikat a buszon, párom is utánafordul egy-két csajnak, ebben nincs semmi rossz.
    Viszont te nemcsak megnéznél valakit, ha jól vettem ki....

    Leeza: Ez tipikusan a ló nincs, jó a szamár is esete, akármit is mondasz.
    Határozottan egyetértek. nem lennék a barátnője helyében, iszonyat rossz egy helyzet ezt megélni . Persze szokás azt mondani, hogy amiről nem tud az ember.... Csak akkor hol a bizalom?

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák