Keresés

Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    válasz I_Am #22050 üzenetére

    Zseniális, ugyanis erre bármit írok, az lesz a válasz, hogy de béna, (és Orsi után--> borzalmasan gátlásos is) vagyok, hogy nem magamtól jön. De ez van, úgy tűnik, a rosszabb fajtából jöttem.
    De, pl. maga a hezitálás. És igen, ezt a példát tudjuk a lelkünk mélyén "magunktól is", de lehet egyfajta bátorító hatása, ha megfogalmazzák, miért érezhetsz úgy, hogy "nem mered" és ez miért hülyeség.

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

  • orbano

    félisten

    válasz I_Am #22050 üzenetére

    főként a "needy"-séget sugalló metakommunikációs jelek elrejtése a cél. ez már önmagában egy nagy előrelépés egy ÁFCS-nek:
    -ne beszélj a nő külsejéről, ne dícsérd azt
    -ne próbáld éreztetni vele, hogy tetszik neked (ez, az elsővel karöltve olyan tipikus hiba, hogy valami hihetetlen)
    -ne hajolj oda hozzá, ha beszélgettek (mondjuk nálunk ezalól erős kivétel a diszkóban való beszélgetés)
    -ne tartsd tól magasan a piádat a kezedben (ezt nem egészen értem, csak megmaradt)
    -ne bámészkodj össze-vissza csajokat keresve, a társaságoddal foglalkozz (ez tipikus viselkedési minta nálunk, elég gáz)
    -ha leszólítasz egy nőt, ne a háta mögül szólítsd meg, legyél előtte
    -ne kérkedj, ha valamire mégis büszke vagy, inkább valahogy közvetve hozd fel
    -ne lepődj meg, ha egy lány kerüli a szemkontaktust, vagy éppen próbál hátatfordítani és közönyösséget tetteni
    most így hirtelen ennyi jut eszembe, de tényleg van jópár olyan típushiba, amivel nap, mint nap találkozni, és lassan már iskolában kéne tanítani, hogy ne csinálják a srácok.

    persze némi tapasztalattal ezek többynire magától értetődő és természetes dolgok, de van 1-2 érdekesebb. nyertem már fogadást szórakozóhelyen, amikor mindenki azt hitte egy együtt táncoló párról, hogy nemsokára mennek szobára (még a tényleg nagyon tapasztaltabbak is), egyedül én mondtam, hogy figyeljék meg, pár perc és a csaj le fogja rázni a srácot. nemsokára jött be egy srác hozzájuk, a jányzó egyből a nyakába ugrott és lelépett. szegény gyerek meg csak bámult. azt akarom csak ezzel mondani, hogy a method elméletét felhasználva nagyon kis finom morzsákat lehet felszedni. nekem ezt a plusz adta igazán a csajozáshoz, hogy azóta sokkal érzékenyebb vagyok a jelzésekre.

    de ott van például a proximity, amihez azért kell némi tapasztalat, hogy rágyere, hogy van ilyen. vagy például az, hogy jó dolog egy randin az, ha minél több helyváltoztatás történik. illetve azóta sokkal érdekesebben tudok magamról beszélni. és ezek egyikétől sem lettem felszínesebb, odafigyelek a lányra, akivel találkozom, jól érzem magam vele, nem lesem lépten nyomon a mindenféle jeleit.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák