Aktív témák

  • Louro

    őstag

    Saját eset, ami most esett meg a hétvégén.
    A nővel 1 éve ismerkedtünk meg. Akkor még kapcsolatban volt, de már akkor se volt a legjobb. De mivel pécsi én meg pesti, így hát napi szinten msn-eztünk és telefonon beszélgettünk. Számos jellel utalt arra, hogy vége, hogy abban már érzelem nincs és lehet esélyem. Aztán október táján kétszer szakítottak is SMS-ben, amin ledöbbentem. 5 év után telefonon keresztül szakítani.... Aztán persze a cuccok miatt találkoztak és újra összejöttek és boldogok próbáltak lenni, de zátonyra futott. Szabad lett, beszéltünk sokat, mégtöbbet telefonáltunk. Majdnem kétnaponta 1-2 órákat. Folytatta a kacérkodást és kérette magát és tudta mi az amiért megveszek és csakazértis úgy tett. De eltűnt egy hónapja, ami nagyon meglepett, mert azt tudtam, hogy elkezdett dolgozni, gondoltam csak kifárad munka után, mert első napokban megjegyezte, de aztán tényleg csend következett. Pedig - mivel táncos - tánc után mindig felhívott, hogy beszélhessünk. De gondoltam annyira kifáradt a munkában és a táncban, hogy nem akart beszélni. A lényeg, a lényeg. Tegnap megtudtam, hogy pont amióta csendbe van megismerkedett valakivel és amikor egyszer-kétszer feljött msn-re és rámköszönt, párszor eléggé "erősen" félreírt (szokása :S ) és miután nem beszéltünk, csak az volt a következő mondata, ami hozzám szólt, hogy "bocsi, de elfáradtam". Most már tudom, hogy valakinek írt "erősen" félre.

    Igazából az bánt, hogy minek kelleti magát és miért hangoztatja, hogy 5 évet nem könnyű elfelejteni, azért nem kezdene újba. Hát így jártam. Elég csúnyán felültettek. Most úgy érzem munkám rovására is megy, mert azért mégiscsak rosszul esett. Köztünk 4 év van és arra is azt mondta, hogy picit sok, de az még nálam is idősebb :S Na mindegy...nem dühöngök tovább, inkább dolgozok tovább :S

    Mess with the best / Die like the rest

Aktív témák