Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    Sziasztok. A problémám az, hogy mindig előjön egy figyelmeztetés, hogy portszkennelés támadás észlelve + egy IP cím. Visszaolvasgattam, láttam, hogy másnak is volt már ilyen jellegű gondja. Megoldásként azt írta valaki, hogy a szabályok és zónáknál a megbízható zónában hozzá kell adni azt az IP címet, amiről a támadást észlelte a helyi hálózatból. Én címtartományt írtam be, hogy tuti legyen, mivel úgyis más címet oszt ki némelyik gépre, telefonra, stb. De ennek ellenére még így is előjön az üzenet.

    Évek óta az ESET Smart Securityt/Nod-ot használok, de kezd már nagyon tele lenni a hócipőm. Ez az 5-ös verzió mindig ugat fölöslegesen valamiért....portszekennelés, DNS gyorsítótármérgezés....arról nem is beszélve, hogy sok játéknál amikor LAN-oznánk, csak az jelent megoldást, ha kikapcsolom a tűzfalát.

    [ Szerkesztve ]

  • Gabesz87

    addikt

    válasz TFSi #3704 üzenetére

    Lehet, hogy láma kérdés, de mi az a "sima AV"?

    Mosanke: keresgettem az értesítés beállításoknál, találtam olyat, hogy a megjelenítendő értesítések minimális részletessége...azt most Tájékoztatóról levettem Figyelmeztetésekre. Remélem az az érzéketlenebb és nem a felette lévő Diagnosztikai. Úgy van, hogy diagnosztikai-tájékoztató-figyelmeztetések-hibák-kritikus.

    Orlin: sima Win tűzfal? :Y Hát, nem tudom....alapnak elmegy, jobb mint a semmi, de azért nem érezném magam biztonságban. Nem mintha NASA titkokat őriznék, na de mégis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák