Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    No ma volt ezzel is egy köröm.

    Igen, vagyok annyira kreatív, hogy megadhattam volna egy másik email címemet...de nem tettem...

    Szóval ma már sokadik rendszerként ki akartam próbálni az új 5-ös verziót ebből is.

    Volt ma már BitDefender Internet Security, AVG Internet Security 2012, és ez is befért volna. Volna. Ha nem borult volna ki nálam a bili ezzel a fentebbi üzenettel.

    Ja úgy 3 - 4 éve talán ígényeltem próbaverziót. Ezek szerint náluk ez a trend, hogy ha életedben egyszer igényeltél próbaverziót akkor soha többé... De őszintén ki az aki pár évvel ezelőtti tapasztalatok alapján dönt?

    Miközben az egész ország magazinos kóddal tolja, és minden magazinból csöpög a marketing, hogy milyen nagyszerű a magyar támogatás.

    Nos igen nekem is itt fityeg a magazin de ezek után elment a kedvem :)

    Ha a BiDefender meg az AVG, vagy a Kasperksy nem köti a dolgot ilyen korlátok közé...

  • #41133696

    törölt tag

    válasz HZoli87 #2895 üzenetére

    Azt én is láttam, le is szedtem - még akkor -, fel is tettem, de rinyált, hogy nincs aktiválva. Persze másik mail címet is beírhattam volna a programba közvetlenül, de már nem volt meg benne az akarat ... Ha valamit visszatetszőnek találok onnantól nem érdekel. Itt meg csupán leírtam a véleményemet, hogy miért is hagytam abba kb 50 kép után, és miért mondtam neki búcsút.

    Attó függetlenül mondom ezt, hogy milyen képességekkel bír. Felőlem lehet a világ egyik legjobb cucca is, ha kiborítja nálam a bilit.

    A Windows-t újrahúztam a versenyzők között döntöttem, hogy melyiket fogom megvenni egy évre, és kész Egyébként a BitDefender a befutó. Igaz nincs Magyar supportja, de legalább nekem bejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák