Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz Romvr #745 üzenetére

    A spoilert tessék gyorsan javítani,ha valaki most belefutott,megindul kapával-kaszával hozzád ;]

    Amúgy az a "kis segítség" pont amit nem szabad megejteni, a játék lényege az utazás és közben a felfedezés amit gyorsan lenulláztál.
    Elvileg a fejlesztett hyperdrive segítségével elérhető,kék,zöld csillagoknál, illetve vörös törpe rendszerekben nagyobb eséllyel futsz bele extrémebb dolgokba (lush planéták illetve ritka nyersanyagok tengere), a galaxis középpontja felé haladva szintén növekszik erre az esély. (nem garancia az fontos,ott is sokszor átlagos dolgokba futsz bele)

    Nem tudom mennyire tanultad meg az idegen nyelveket,de a sima nyelvtanulós monolithok elmesélik a fajok történetét,sentinelekről is több mindent megtudsz és ez megmagyarázza a 3 faj jelenlétét is mint konstans állandót egy egyébként, khm változó galaxisban.

    EA: It's in the crate!

  • Malachi

    addikt

    válasz Romvr #745 üzenetére

    ezzel el is ment a kedvem attól, hogy megvegyem. pedig nagyon szerettem volna, de ha ez tényleg igaz és 22 óra alatt ki lehet pörgetni, az semmi - de nem is ez a fő bajom, hanem amit írtál a változatosság hiányáról. ezért biztosan nem adok ki ~20k-t, hogy akár 300 órán át a magam nyugis kis tempójában ugyanazt lássam mindenhol, az egész galaxisban. szerintem az elsők között voltam, aki felfedezte magának a fejlesztőket és a játékot, de ez így nekem sajnos egy elég szomorú lufinak tűnik.

    majd egyszer megveszem persze valami gyűjteményes leárazásban. szomorú. :(

  • Omli85

    őstag

    válasz Romvr #745 üzenetére

    Én ugyan más játékstílusban játszogatok de abban amit leírtál igazat adok, legalábbis azok akik kicsit is tempósabban játszanak ennyi lesz a játék max pár nap alatt "kijátszák".
    De amit (#746) warcat is írt ezzel a "megoldással" elég sokat kihagytok a játékból, persze ti dolgotok meg mindenki úgy játszik ahogy akar ;). Én továbbra is szöszölök a nyelvtanulgatással lezuhant hajók és elhagyatott bázisok kutatásával stb stb :).

    Az első képet látva viszont tennék egy észrevételt ;).
    Azt tudtad, hogy a lekraftolt modok bónusza akkor adódik össze ha egymással "kapcsolatban vannak" szóval az azonos kategóriák egymás mellé vannak pakolva ? Ilyenkor kapnak az ikonok egy szép kis keretet.

    Össze kötöttem vonalakkal hol megy az össze stackelés.

    Ez alapján látható, hogy pl a sprint bónuszok nem adódnak össze, a jetpack bónusz szintén nem és a life support sem, illetve van a jobb felső sarokban egy radiatinon shield ami szintén kimarad a buliból.
    Fegyver modokra szintén igaz ez illetve a hajó modokra is, az azonos kategóriába tartozókat ha egymást érintve pakoljátok kapnak egy szép kis keretet így a bónuszok összeadódnak.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák