Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Hát srácok! Nem akarok nagyon spoilerezni, de szerintem egy kis időre félrerakom ezt a játékot... legalábbis amíg nem raknak bele új dolgokat.

    A Hajót kimaxoltam. Nincs több technológia amit beletehetnék és 48 slot a max
    A Ruhát kimaxoltam. Szinte minden technológiát már ismerek és beleraktam. Szintén 48 slot a max
    A Multi-Toolt szintén orrvérzésig pakoltam de azon kívül is már ismerek mindent mert három oldalon át lapozom az upgradeket.

    Eljutottam a galaxis közepére is (némi segítséggel mert már untam magam :U )

    Összegző Vélemény következik, néhány képpel ami lehet egyeseknek fog spoilert tartalmazni.

    Ami Jó a játékban:
    - Felfedezés, túlélés, kezdeti nehézségek mikor 3 kalóz is le tud szedni, szeretem az ilyen játékokat
    - Fejlődési rendszer, hogy egyre erősebb hajód, ruhád legyen hajt még a legelején és várod hogy új és új fejlesztést szerezz ami segít a túlélésben.
    - Furcsa, meghökkentő állatfajok, amiket lehet etetni hogy ritka anyagokat találjanak neked.
    - Bányászat, alagútfúrás, barlangrendszerek szerintem izgalmasak még 10-20 óra után is, csak győzd nyersanyaggal tömni a fegyvered :)

    Ami Nem Jó:
    - Hiába véletlenszerűen generálódik minden bolygó, mégis az intelligens idegen fajok ugyanolyanok. Az építményeik is monotonná válnak egy idő után
    - Bár sok felfedezni valót ígértek, mégis csak a Drop Podok, Shelterek, Facility-k, Monumentek...stb. kereséséből áll a játék. Persze mind ad valamit; plusz férőhelyet, új fegyvert, nyelvtudást... mégis a 10. bolygón is ugyanezeket keresed, csak nem radioaktív viharban, hanem perzselő forróságban. A változatosság ellenére sincs változatosság... "Anomaly Detected" ;]
    - Hiába teszel meg 200.000 fényévet a galaxis közepébe. Pontosan ugyanolyan űrbázisok és fajok vannak, ugyanolyan hajókkal mint a legszélén is voltak. A nagy gyíkok, a kis csőrösök, meg a robot fazonok. Generálhatták volna az intelligens fajokat is olyan széles skálán mint az állatokat máris jobb lenne egy fokkal. Apropó, az épületekből miért csak kb 10 féle van? Abból is lehetne 10 millió variáció.
    - Csak 48 férőhelyes hajó és ruha van. A fegyverből meg 24 a legnagyobb. Kár hogy ennyi a vége, mert ezeket 6-10 óra alatt meg lehet szerezni ha ügyes/mázlis vagy. A legutolsó ruha fejlesztés 320 ezerbe került ha jól rémlik. A Multi-toolt ingyen is lehet szerezni az idegenektől, a hajót meg vagy lezuhantból renoválsz vagy veszel 150-200 millióból.

    A kihagyott ziccerként jellemezném a játékot, amiben még tengernyi potenciál lakozik. De ami számomra a legelszomorítóbb volt az a grandiózus cél elérése ami után az ember várna valami hasonló grandiózus lezárást... erre mit kapok?

    [SPOILER][SPOILER][SPOILER][SPOILER][SPOILER][SPOILER]
    Semmit! Csak átrak egy újabb galaxisba a meglévő hajóval és felszereléssel amiben minden tönkrement és lényegében kezdheted az egészet elölről. Annyi nehezítést volt hogy a Sentinelek már lőttek amit megmozdultam.
    [/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

    SPOILERES KÉPEK:


    Nekem így a játékban 22 órám volt benne. Ami nem rossz és még tuti hogy fogok játszani vele, főleg ha jönnek a beígért újítások. De tény hogy ha nem kapunk ezért legalább 3db nagy DLC-t a jövőben teljesen ingyen akkor mérges leszek. :K

    [ Szerkesztve ]

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák