Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Mister_X #1108 üzenetére

    "Örüljünk, hogy minden ingyenesesz majd, mert ez is ritka már."

    Nem lesz minden ingyenes, fizetős DLC-kről szól már a fáma. Pontosítok, feljött már a fizetős DLC témája, és a készítők nem tagadják, mondván "bármi lehetséges". Korábban erről nem volt szó, mert eredetileg kötötték az ebet a karóhoz, hogy minden dlc free lesz.

    [link]

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

  • Omli85

    őstag

    válasz Mister_X #1108 üzenetére

    Kommunikáció meg egy dolog, nem tehetik meg, hogy naponta kiadnak valami progress informationt, mert azzal növelik is az elvárásokat és alá is ássák (meglepetés ereje pl.) az egészet.

    Egyetértek de azért lássuk be egy ilyen viharos indulás után azért nem az a megoldás, hogy lassan egy hete nem kommunikálnak semmit. Ez szerintem pont a másik véglet valahol a kettő között kéne megállni és azt tartani.
    Ide nem meglepetés ereje kell hanem valamit mutatni, hogy igen ez jön ezen dolgozunk stb, hogy tartsák a lelket azokban akik megvették a játékot és játszanak.
    Én pl váltottam most pc-re a modok miatt mert egyszerűen a PS verzió nem köt le 50 óra után, PC-n meg van egy két olyan apróság ami miatt meghozta a kedvem, hogy tovább játsszam illetve elölről kezdjem :).
    Nem sajnálom a rá költött összeget mert szórakoztatott már a játék annyit, hogy nekem megérte de ezzel a zéró kommunikációval nem vagyok kibékülve akkor se :D.

    A fizetős DLC-k engem nem zavarnak ha teszem azt egy év múlva érkezik az első és addigra ingyenes patchekkel olyan állapotba kalapálják a játékot amilyennek ígérték. :)

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák