Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    válasz pomk #781 üzenetére

    Áthelyezni nem tudod de oda kraftolod a modokat ahova akarod nem random dobálja bele a táskába ahova akarod így szépen el tudod rendezni :). megelőztek :)

    Atlas úthoz el kell menni adott rendszerben (ha találsz) egy űr anomáliának a jeléhez az egy kisebb űrbázis lesz, ott az egyik npc-vel beszélve kiválasztod az atlasz úttal kapcsolatosat és kész. Ha kilépsz vissza a galaxistérképre megfogja jelölni.

    (#788) Hunbeast87: Azt tudom, hogy a steam tudja... de itt most nem is az volt a kérdés :P és mint infót írtam ha esetleg megy valami plusz monitorozó elő fordulhat, hogy eszi az fps-t ;).

    (#796) zharkanyi: izotóppal fel kell tölteni a fegyvert ha kifogy ahogy a ruhádat is illetve kb mindent.
    Én special minden többnyire lecsekkolok minden bolygót, ha találok olyat ahol ritka dolgok vannak akkor azokat kicsit megfarmolom és eladom pár rendszerrel arréb, ha gyorsan kell a lóvé akkor meg áron alul abban a rendszerben adom el helyben max többet fordulok. Mivel egy ilyen ritkább item pl vortex cube meg ilyenek 25K felett mennek /db így elég jó kreditforrás.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák