Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz Malachi #755 üzenetére

    A különlegeset keresni kell,nem jelenti azt,hogy nem létezik.Az átlagos világokon (értelemszerűen) nagyon sok hasonló életformát találni.De ezt nem érzem tudománytalannak,a hasonló körülményekre hasonló válaszok születtek a formák terén.
    Az extrémebb helyeken vagy szimplán rendkívül gazdag élővilággal rendelkező helyeken már lehet érdekes dolgokat látni.
    Találtam egy brutálisan radioaktív bolygót amit még viharok is gyötörtek (még megdobva a sugárzást) nem volt nálam nyersanyag extra sugárzásvédelemre ezért csak pár percet lehetett a hajón kívül tölteni (értsd talán konkrétan 2 körül) ennek ellenére gazdag faunával rendelkezett.
    Triceratops kinézetű nagyobb állatokkal amiken méregzöld foltok voltak meg persze egy csomó kisebb.Fenti okok miatt azonban nem sokáig maradtam mert ritka nyersanyagokra nem bukkantam,de érdekes volt látni,hogy ennyire halálos körülmények között hogy burjánzik az élet.

    22 óra úgy lehetséges,hogy nekiülsz és a különböző tippek-trükkök,guideok és bugok kihasználásával kimaxolsz mindent a hajón,ruhádon.Ez hasonló,mint egy fpst más végigjátszása alapján a pályákat megismerve "kipörgetni"
    Ezt ahogy már írtam,akár a kezdőbolygón megteheted,de magadnak ölöd meg a játékot és nem fair mást hibáztatni érte.Ezt egyébként egy egyszerű cheatengine-el is megteheted,nincs a játék védve ellene,annyi pénzt meg egyebeket adhatsz magadnak amennyit akarsz illetve korlátok nélkül azonnal elutazhatsz akár a központba is.De ez megint ki hibája? :)

    Igen ,a játék egy nagy óceán ami kb fél méter mély,ez nem jelenti azt,hogy nem lehet benne élményt,kalandot találni,de aki úgy ül neki,hogy valami egy nagy konkrét célt kitűz maga elé amivel "kipörgeti" a játékot,amit a fő célnak érez amit el kell érni,az csalódni fog.

    Nem mentegetni akarom ezzel a játékot,mert sok helyen vérzik,azonban ezt NEM szabad mások értékelése alapján megítélni,mert nem mindenkinek készült érzésem szerint,és ha abba a rétegbe tartozol akit lenyűgöz ez a kísérlet az "immensity" és a végtelen megmutatására, akkor nagyon más véleményre juthatsz.

    [ Szerkesztve ]

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák