Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz sp8787 #1373 üzenetére

    Aham, köszi! Ezt kipróbálom.

    A magic cap-el tisztában vagyok, de azután is ad elosztható pontokat az onmyo fára. A spirit pedig közvetlenül tényleg nem növeli az amrita gauge töltődését, de a Guardian Spirit Bond-öt igen, ami viszont azt csinálja:
    "Guardian Spirit Bond is an Additional Stat in Nioh. It indicates how deep your bond is with a Guardian Spirit. The higher it is, the faster the Amrita gauge fills, which is needed to invoke a Living Weapon. It also shortens the cooldown period of the living weapon after use. " - nioh.wiki.fextralife.com
    Persze nem mértem le mennyit számít. Azért van ennyi (34), mert elvileg ennyi kell az utolsó Guardian Spirit-hez, hogy minden bónuszát megkapdt. Mivel nem tudom milyen őrzők vannak még hátra, így gondoltam jó lesz a jövőre nézve. :K

    Közben meg lett Sanada Yukimura is. Ez... Nehéz volt, nagyon. Ráadásul amilyen balfék voltam kétszer kellett nekimenni, mert egyszer ugyan akkor haltunk meg... Még nem jártam így a játékban, azt hittem így is elkönyveli a győzelmem, de persze hogy nem. Talpon kell maradni! :D

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák