Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SlayerSub

    tag

    válasz mike1334 #18380 üzenetére

    Félve kérdezem, mert tényleg nem vagyok képben, de a sony/microsoft is nem ugyanúgy "csak" így upgradelt; minden game továbbra is kompatibilis mindennel?

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz mike1334 #18380 üzenetére

    Ez a switch technikailag egy tablet. Ezen a területen meg komoly teljesítmény növelés van évről-évre, de ezt mindenki tudja csak azért írom le, hogy a Nintendo sem gondolkodhat úgy, mint régen,, hogy változatlan HW-ből leszállít 100m-t. Egészen egyszerűen ez már nem működik, kell az erősebb HW 2 évente. Főleg ott lehetnek elakadva, hogy saját játékaik elfutnak, de van egy véges száma a nintendo fanboyoknak és kéne nyitniuk azok felé is, akik nem a nintendo gyermeki lélekkel játszható játékait favorizálják. Ott meg a HW k..va gyenge, sok éves címeket tudnak úgy-ahogy áthozni illetve talán a stream lesz az igazi megoldás, de ez is nagoyn nyitott.
    Nem tudom, hogy HW frissítés nélkül mi lenne a Switchel. Értem, hogy mindenki a sikertörténetet harsogja, de közben meg a jófogást meg az aprót elárasztják az eladó használt Switchek. Nem számolom össze, mert nem akarok ebbe sok energiát ölni, de feltűnő, ha ránézek pár naponta, hetente hogy mi az újdonság, akkor mennyire sok gépet árulnak. Az is egy jó témakör, hogy a gépek számottevő része okosított, de ennek a hatását itt nem lehet kitárgyalni :)
    Lehet, hogy ez magyar specialitás, de ha ennyire pörög a használtpiac máshol is, arról nem is beszélve, hogy egy gép akár 3 vagy még több gazdát is megjárhat, akkor egészen egyszerűen az új HW eladások megrekednek, mert elfogy a célközönség. Kipróbálja, eladja.
    Ha lesz új, erősebb HW az viszont újra felpörgeti a vásárlást. Engem nem fognak vele mexólítani, mert a nintendo játékok a jelenlegi HW-en is elfutnak és én ezért vettem Switchet és nem azért hogy RDR2-t játsszak rajta.

Új hozzászólás Aktív témák