Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz Bazsi1987 #16856 üzenetére

    Őszintén szólva fogalmam sincs, mert nekem kezdetektől sd kártya van benne, így automatikusan arra rakja a játékokat (kivéve update, patch, dlc). Nekem egy megoldás jut az eszembe. Töröld le a játékot, vedd ki az sd kártyát, majd töltsd le a játékot újra. Akkor biztos a gépre fogja letölteni és telepíteni. Aztán miután feltelepítette, csak utána rakd vissza az sd kártyát. Ha van valakinek jobb ötlete ne tartsa magában.

    Maxi

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Bazsi1987 #16856 üzenetére

    Másolni nem lehet a belső tárhelyre, csak külső SD-ről külsőre és azt is számítógépen csak. Marad az, hogy kiveszed a külső SD-t és újra installálod. Arról olvastam, hogy ilyenkor is van valami trükk, a plusz gombot kell nyomni, de már nem emlékszem pontosan, hogy mi volt a gyerek gondja, aki kipróbálta ezt, de a lényeg a plusz gombot kellett nyomnia a megoldáshoz.
    Van YT-on rengeteg sebességteszt, például ez és a belső tárhely a leggyorsabb, még az extreme SD-knél is gyorsabb. Azt feltételezik, hogy 95mbit/sec nél lekorlátozza a Switch az olvasást a külső SD-ről, amíg a belső tárhelynél nincs ilyen korlát. Az meg külön érdekes, hogy az extreme SD kártya lassabb, mint a normál, de lehet, hogy átverték a tesztert egy hamis kártyával. Sajnos rengeteg a hamis SD kártya.
    Ha Aliról vetted az SD kártyát, akkor szinte biztosan hamis, de ha vennél egy extreme sebességű eredeti kártyát, akkor valószínűleg az se lenne gyorsabb a Switchben a korlátozás miatt. Szerencsére most már a minőségi hamisítványok tudják hozni ezt a sebességküszöböt :) szóval no para.
    A belső tárhelyről meg mindenképpen gyorsabb lesz, az akadás már más kérdés, hogy megszűnik-e, mert lehet szoftveres gond is.
    Vicces amúgy ez, mert a fizikai példányok a leglassabbak, még a régebbi SD kártyáról is gyorsabban betöltött a progi a teszten.
    Lenne értelem a teszt alapján a fizikai Zeldát mondjuk a belső tárhelyre felrakni és onnan játszani inkább. Kár, hogy erre nincs lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák