Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    65 óra után befejeztem a Xenoblade 1 részét a sztori dlc-vel együtt. Nem tudom milyen lesz a 2-3 rész, de a játék nagyott ütött nálam. Nagyon rég nem játszottam ilyen jó történettel rendelkező jrpg-vel. Izgalmas volt, a végén azok a fordulatok, csak pislogtam. Minden volt benne, amiért szeretem ezt a stílust, jó karakterek, fordulatos, érzelmekben gazdag történet. Barátság, árulás, gyűlölet, öröm, bánat, veszteség stb. A zene változatos és egyszerűen zseniális, utoljára talán a Nier játékban volt ilyen szépen megkomponált zenék. A gafika dokkolva vállalható, itt ott van elmosódott textura, pop in, de az art miatt engem egyáltalán nem zavart. A harcrendszer egészen jó, de casual fokon kb értelmét veszti, a végén sajnos volt hozzá szerencsém.Én minden jrpg kedvelőnek erősen ajánlom hibái ellenére. Mert vannak azért gondok, végtelenül unalmas mellékküldik, nem minden karakternek jó a gépi irányítása, a játék utolsó harmadában, ha nem casual fokozaton akarsz játszani, akkor rengeteget kell grindelni (végül én is levettem a nehézséget), az unicum bossok lehettek volnak egyedik, nem a sima mezei mobok átskinezve. Sztori, zene, karakterek mindenért kárpótoltak :R

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák