Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    Lassan minden meglesz ami érdekel a Zelda TOTK-ban, az imént lett meg az utolsó Shrine is. Az utsó 16db-ot a 152-ből kigugliztam hogy hol található, a többi meglett felfedezés közben. Jutalom: [kép]

    Kérdés, mi az amit nem mindenképp érdemes megcsinálni? Van egy tucat lovam, megvan az összes shrine, korok seedből 155db (ez annyira nem izgis, hogy összeszedjem mind az ezret), tábla állítgatásból csináltam pár tucatot aztán azt is meguntam, side questekből rengeteg megvan, de itt jöhetnek ajánlások hátha valami izgis kimaradt. Purah pad maxolva, 8/6db akku van meg, de az nem motival hogy maxoljam, valahogy a deep world annyira nem kapott el, csak 55 lightroot-ot nyittotam meg. Ruhákból van maxos hylian szett, azzal tervezek Ganondorfba menni (60def), van snow, fire, sun, climbing 2* szett, maxos froggy szett, 2* glide szett, 3* miner szett, mystic szett, 3* yiga szett, megvan a lightning helm, összes szörny mask, fierce deity szett, meg egy tucat más. Összes képesség, csomo saddle meg fabric.

Új hozzászólás Aktív témák