Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Hétvégén a végére értem a Zelda remake-nek. Itt már azért nem volt teljes az örömöm, mint a korábbi switches kalandjaim során. Aranyos ez a chibis grafika, a World of Final Fantasynál láttam hasonlót. Leszögezem egy Zeldával sem játszottam még. Anno ehhez a játékhoz nagyon hasonlóhoz volt már szerencsém az ősidőkben Sega Mastersystem kis csoda masinán, Golden Axe Warrior volt a neve. No, ez a régi játék sokkal jobban tetszett mint ez a Zelda. Ott mindenre sikerült magamtól rájönni, itt volt pár dolog ami megakasztott. Nagyon élveztem a játékot, de a vége felé nekem már kezdett fusztrálóvá válni. Nem igazán volt sokszor egyértelmű, hogy pontosan mi a következő lépés. Az utolsó Dungeonban is megrekedtem. Szóval szégyen nem szégyen párszor neten kellett nézelődni, hogy most merre tovább... Zene számomra nem volt kiemelkedő, maga a dungeonok jók voltak, a bossok ötletesek, de nagyon egyszerűek. Szép volt, jó volt, de ezt többé elő nem veszem. Pár órát még ezután játszottam a Luigi's Mansion 3 játékkal, na ez igazán jónak igérkezik.

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák