Új hozzászólás Aktív témák

  • rakkimcer

    tag

    Kicsit körbe jártam a témát

    Monster Hunter World steamen 2018.08.09.-én jelent meg.
    2020.03.15.-én volt egy 50% akció, amikor megvettem.
    Majd jött hozzá az Iceborn kiegészítő 2020.01.09.-én €40-ért, 2020.04.20.-án vettem meg 34% kedvezményért.
    Összegezve a játék kiegészítővel teljes áron PC-re bundle-ben most €60.
    Megjelenéskor az alap játék €60 volt, most az ára €30.
    Az első 30% feletti leárazás a fanatical oldalon 2018.11.17 (3 hónap után) €39,98-ért.
    Az első 50%-os leértékelés a steam-en 2019.06.26(10 hónap után).
    Szerintem érdemes várni vele egy ideig (lehet 3 hónap után lesz már akció), nézni kell milyen a reakció, hogyan fut switchen.
    Ha jól fogy biztos lesz kiegészítő, hasonlóan mint a PC.
    971 óra után azt tudom mondani nagyon jó a játék, de nem volt elsőre szerelem.
    Virágbolti verziót próbáltam ki, pár óra után abbahagytam, nem tetszett, mert nagyon más volt mint addig bármi.
    Pár hónap múlva újra elővettem és pár órás játék után megvettem, persze addig megnéztem sok videót a youtube-on.
    Nehéz abbahagyni ha ráérzel a mechanikára, történet szál nem lényeges, csak körítés hozzá.
    Ami adja sava-borsát, felszereld magad olyan cuccokkal, amivel már lesz esélyed a szörnyek ellen.
    Rise abban máris jobb, mint amit eddig láttam switchre (csak pár hónapja van ilyenem), hogy nagy a térkép és folyamatos. Generations demot kirpóbáltam és gyorsan töröltem is.
    Online előfizessél meg 4-n lehet csapatni, ami nagy segítség és móka.
    Alap hunter worldben 36 nagy szörny és 5 térkép van, rise-ban 33 nagy szörny és talán 3 térkép lesz.
    Nagyon várom a visszajelzéseket, videókat.
    Ha nagyon üt, lehet nem várok az akcióval :)

Új hozzászólás Aktív témák