Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Balazs_ #35558 üzenetére

    Egyrészt ez egy nagyon hülye gyakorlat, mert ha én eladó vagyok és felbontogatom a cuccokat bármilyen okból, akkor az onnantól nem új, még akkor se, ha azt mondom rá, hogy az. Másrészt a másik játék valamiért valóban bontatlan volt és nem újrafóliázott. Azt nem lopják? Harmadrészt a fémes kontakt csatik a kártyán eléggé eldöntötték mi a helyzet. De én még azt is aláírom, hogy csak kipróbálták. Kár, hogy az úgy már akkor sem új. Az új fogalma nem ez.

    Amúgy korábbi nevén KSZ, a mai napig küldi a megrendelt és visszaigazolt NES Mini controllerem... ennek olyan 2 éve. Jogos, minek vásárolunk még onnan? Mert az összes bagázs közül, a 3 tételt csak ott írta raktáron.

    Egyébként gerinces, korrekt cég ilyenkor tudod mit csinál:

    A. Visszakéri a re-sealed cuccot, majd küld egy gyárit. A futár költséget nyilván állja oda-vissza.
    B. Visszakéri a cuccot és téríti az árát.
    C. Felajánl a köv. vásárlásból, mittomén' 5.000 Ft-ot.

    Ezek közül egyiket se sikerült felajánlani, csak a tagadás van, amit el is hinnék, ha nem szólnának ellenük a száraz tények.

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other. - Az atomháború szörnyen unalmas.

Új hozzászólás Aktív témák