Új hozzászólás Aktív témák

  • Quinine911

    aktív tag

    Na a Paper Mario után kipörgettem most a Trine 4-et....hát gyerekek, azt a rohadt életbe.
    Biztos vannak akik emlékeznek itt még a Trine 1 és Trine 2 ömlengésemre ( :D ), de ez a Trine 4...gyerekek, ez mintha egy Mesébe / Álomországba vinne el! Az a grafika, azok a gyönyörű, élettel teli hátterek a pályákon...mint egy nagybetűs Mese!

    Komolyan mondom, ez a 3 Trine játék adta talán a számítógépes pályafutásom legszebb élményét, egyszerűen nem tudok betelni a pályákkal, a látvánnyal, a történettel, a mesével!

    A Trine 4 is hozta a szokásos elvárt szintet, nagyon jó kis logikai feladatok vannak benne, remekül ki lehet használni mind a három karakter adottságait. A harcok nem voltak túl nehezek, sőt, egy idő után sztem nem is kellett volna bele, nekem néha már-már megtörte a "mesét"....az átvezető sztorik nagyon jók, érdemes végignézni őket! A végső boss fight-ot kicsit könnyebbnek éreztem mint az előző Trine-okban.

    Összességében, biztos hogy újra fogom játszani valamikor, egyszerűen a legjobb szó az hogy: Elvarázsolt!

    Ui: Trine 3-mal még barátkozom a 3D-s jellege miatt...

    [ Szerkesztve ]

    I was born for a storm, and a calm does not suit me.

Új hozzászólás Aktív témák