Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.F.E.R.I.

    addikt

    válasz adalbert1 #2927 üzenetére

    Ez a Fast Racing Neo átirata lényegében, csak hozzádobtak plusz hat pályát és egy-két dolgot állítottak a játékmeneten. De amúgy ugyanaz a játék. Nekem nagyon bejött U-n, rendszeresen megyek vele egy-két futamot. 12 órám van benne összesen, ami nem tűnhet soknak, de egy ilyen szédítő sebességű játékban, ahol kevesebb mint 3 perc egy 3 körös futam, ez nem annyira kevés. Igazi kazuár játék, ha olyanom van, csak nyomok vele pár kört. Mindhárom nagy ligában meg akarom nyerni a kupákat, jelenleg a középső szuperszonikus ligában akadtam el. A legnagyobb fájdalmam, hogy valahányszor online akartam menni (nem mintha bármi esélyem is lett volna), egyetlen egyszer sem találtam játékosokat. Szóval nem egy Mario Kart online multi téren, magányos farkasoknak való játék.

    1-2 Switch-el értelemszerűen nem játszottam, mert gépem sincs hozzá, de a látottak alapján szerintem felejthető lesz hosszabb távon. Nem látom azt a tartalmat benne, ami újra meg újra elő tudná vetetni magát az emberrel és persze a minimum az lett volna, ha a géphez adják. A zseniális Nintendo Land után nekem így kívülről csalódásnak tűnik, a Land-ben máig rendszeresen kószálok és próbálok mindent kiplatinázni benne. Abban eddig 45 órám van, és nem tudok ráunni. Szerintem az 1-2 Switch nem egy kategória vele, az tényleg inkább egy techdemó, de különösebben mély tartalom nélkül. Igaz, ezt gondolom nem is lehet semmilyen formában egyedül játszani, szóval inkább a társasági hangulat adhatja el, ha épp van olyan.

    Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Új hozzászólás Aktív témák