Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz mike1334 #29132 üzenetére

    Switchen tudtommal nem volt fizikai kiadás (először a fractured jött ki, akkor még téma volt itt a topicban is talán, hogy lehet, hogy az első rész ki sem jön, utána mégis kijött, de szerintem csak digitálisan).

    Az első részt nemrég fejeztem be, szerintem egész jó élmény volt handheld játszva is, és van pár egész vicces rész benne - de valahogy egy 15-20 éve nagyobbat ütött volna :)
    A fractured-ből még valamelyik régebbi sale-en megvettem a goty kiadást, az még végigjátszásra vár (illetve anno megvettem fizikai kiadásban is, mikor kijött :D ).

    A mostani sale-en nekem egyelőre a Pang lesz az egyik játék, amit megveszek, illetve még a Divinity 2-n gondolkozom nagyon, csak nem tudom, hogy lesz-e annyi szabadidőm valaha, hogy normálisan neki tudjak ülni, jelenleg a New Super Mario Bros.-ból is napi 2-6 pályát van időm/energiám lejátszani, szóval lehet, hogy a komolyabb címeket most kihagyom, és inkább nézek pár rövidebb/apróbb címet (ha jön a pletykált Mario kollekció, vagy a felújított Mario részek külön-külön, akkor azokat úgyis megveszem, azokkal megint egy jó darabig elleszek majd).

Új hozzászólás Aktív témák