Új hozzászólás Aktív témák

  • bb.bocs

    őstag

    válasz petymek #26904 üzenetére

    értem, lehet tévedek ,csak a tapasztalatomat írom le, hogyha 256os emmct akarnék venni készen az 50 55000ftértláttam gondolom újonnan, azt még gondolom rendbe kell rakni hogy működjön, utána kérdés hogy rendes módban tudsz e vele játszani vagy kiraknak mint macskát kakilni. (?) egy micro sd 256gb s 35 40 körül meglehet gondolom márka függő is. Hogyha külön veszel egy memória csippet és szerzel donort ráforrasztani az gondolom 40 körül megvan( bár néztem régen, de nem sajnos nem tudnám megcsinálni plusz azon agyalnék hogy kiraknának normál módban, már ha valaha használom úgy :D ) Más kérdés hogy a mókolt emmc modul meddig bírja a gyárival szemben, vagy a micro sdvel szemben, gondolom a microhoz mértem tovább, csak legyen ember aki külön külön összerakja hogy olcsón jöjjön ki. :( engem amúgy érdekelt volna a téma, kár hogy nincsen oylan magyar részleg, ahol ezeket a dolgokat is nyíltan kilehet tárgyalni szabálysértés nélkül. pl tegnap egy csoportban láttam oylan switchet aminél a gombok háttérvilágítással rendelkeztek! nagyon durván érdekelne a téma ,de angoltudás hiányában nehéz bármit is csinálni :(

Új hozzászólás Aktív témák