Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz djozsi #10921 üzenetére

    Persze, megértem az ő szempontjaikat is, ha már elköltenek megint egy rakás pénzt a portolásra, akkor minél többet szeretnék viszontlátni belőle. Viszont egy Doom vagy Wolfenstein II tipikusan az a játék, amit egy 15-20 óra alatt kényelmesen végig lehet játszani, így 18k-t nem adnék ki értük - ezzel szemben pl. egy Skyrim-ért simán kiadtam, mert van bőven benne tartalom (ráadásul az megvan 3 másik platformra is :) ).
    Teljesen új játékoknál érthető az ár, de azoknál pedig ott van az a faktor, hogy másik platformokon sokkal gyorsabban akciózzák őket, PS4-en és Xbox One-on szerintem a legtöbb AAA játékot már 1 éves korára ki lehet fogni 8-10k körül, gyakran akár hamarabb is - és amekkora backlogom van, így kicsi az esély arra, hogy sok ilyen játékot a megjelenés napján megvegyek, viszont így már megint ott tartok, mint a Doom-mal és a Wolfenstein II-vel, hogy mire játszanék vele, addigra más platformokon már jóval olcsóbb (persze a Switch esetében itt is vonzó, hogy handheld módban lehet velük játszani :) )

Új hozzászólás Aktív témák