Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz vhw #143 üzenetére

    Ez akár felfogható úgy is, mint egy olyan vizuális reprezentáció, amihez tud kötődni a játékos. A fejekhez tudunk, ha tegyük fel egy torzó lenne minden robotban közös, ahhoz kevésbé.

    Amúgy tegyük fel a machine core az agy, és az a fejben van. Ez nem jelenti azt, hogy Emil ettől még ne lehetett volna ott ugyanabban a fejben. Emil egy mágikus szuperfegyver, testméret változtatás, vagy akár anyagi materializáció/dematerializáció nem jelent gondot neki. Persze értem én, ez is egy erőltetett magyarázat, de még mindig hihetőbb szerintem mint az a feltételezés, hogy Emil tudatosan rátámadt a két YoRHa egységre, majd utána úgy tett mintha nem tudná hol van és menekülőre fogta a dolgot, miközben egyrészt semmi oka nem lett volna sem a támadásra, sem arra hogy elmeneküljön (mert bivalyerős), mindezt csak azért, hogy később pedig tök barátságos legyen velük meg minden.

    Ez egy Yoko Taro játék, nincs mindennek egzakt magyarázata (sajnos vagy szerencsére).

    "Route C alatt Emil nagyobb köröket tesz a városban, ekkor elmegy a Near Factory nevű automata előtt is - ekkor bekapcsol az erőtér."

    Aham. Hát tippre akkor ugyanazért, amiért akkor van rajtuk pajzs mielőtt felfedeznénk őket (és jellemzően le kell győzni pár mikrobit ezért, akik előtte pont a terminált ostromolták). A pajzs védi a terminált, bekapcsol minden esetben, ha nem YoRHa egység igyekszik azt megközelíteni (legalábbis a terminál úgy érzékeli, hogy meg próbálja közelíteni valami ami nem egy állat mondjuk). YoRHa felszerelés az összes, szerintem racionális feltételezni, hogy van beleépítve egy ilyenfajta védelem az összesbe. De az is lehet hogy csak valami bug volt neked, nemtom. :)

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák