Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Szabi® #4127 üzenetére

    Szerintem simán orbitális faszság a cikk úgy, ahogy van. Persze később már csak azt írják, hogy 16gb lpddr5 memory. Akkora kapufa lenne, ha ez nem lenne user által állítható, hogy mi mennyi memóriát kapjon, hogy kb úgy tudom elképzelni, mint ha lövés után a két felső kapufa között pattog a labda 5 percig...

    De amúgy tényleg, hogy egy elvileg szakportál hogy mondhat ilyen baromságot, azt nem tudom. És nem simán leírva, hogy átcsúszott, hanem konkrétan valami képen. Amit szövegezni kellett, grafikázni kellett, jóváhagyni kellett és cikkbe illeszteni kellett. Több emberen ment át az a kép, mint eddig ahányan a kezükben fogtak steam decket. :DDD

    Amúgy nagyon régen játszottam már PC-n úgy igazán aktuális játékkal (néha kis Apex, de a következő legfrisebb játék a supreme commander forged alliance, ami egy 2007-es játék), szóval a kérdés komoly: akármilyen beállítások / felbontás mellett... Elindul egyáltalán bármilyen mostanában (tehát max 1-2 éve) megjelent AAA játék 1GB VRAM mellett? Csak mert a 1050Ti-men 4gb van, és ma már az se túl acélos amennyire tudom.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák