Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz opr #192 üzenetére

    Én értem amit írsz,ez a számítástechnikában egy "orvosi" áttörés.
    De ebből kellene a játékosnak is profitálni,ha meg a "szerény" 60 fps-t lehúzzuk 30-ra az RT miatt,plusz még multiplatform is a cím,akkor a nagy várva várt nextgen-ből,lesz egy jelengenerációnkat idéző smooth hegy.Ami minden,csak nem élvezetes.
    Én azt gondolom az RT ,csak azért került be a nextgen konzolokba,mert a 2 gyártó azt hiszi,ezzel majd jól el lehet adni,és a játékosok ezt akarják.
    Csakhogy a játékosok stabil frame-et várnak,stabil felbontáson.Ezek a dolgok egy high end pc-n nem nagy dolgok,de a konzolok még ezt a szintet nem érték el.
    Ps4 Pro tulajként úgy gondolom,hogy nem kellet volna erőltetni ezt a 4k-t sem.
    Egyrészt ez nem natív 4k,másrészt megeszi az erőforrást,és a graphics level a low/med között támolyog, 27 fps-el.
    Az Rt egyenlőre a pc priviléguma kéne ,hogy maradjon.Mivel a Pc-t évről évre,upgradelhetjük a jövőbeni terhelések léptékével,és nem 6-8 évet kell kihúznia,mint egy konzolnak.

    Nincs gond az RT-vel,de előbb konzolon oldják meg a stabil 60 fps-t high graphical level mellett(felbontás 1440p-ben tökéletes) ,és aztán jöhet az RT.
    1080 Ti teljesítményű a Ps5 ,ez a vga 3 éves.Mi hatja ki az RT-t konzolon :F

    És látványban akkorát fog szólni ? Akkor meg minek :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák